З’явився навчальний посібник «Громада, дружня до дітей та молоді»

За сприяння Представництва ЮНІСЕФ в Україні експерти підготували посібник «Громада, дружня до дітей та молоді» (ЗАВАНТАЖИТИ).

Навчальний посібник містить рекомендації для реалізації в містах та громадах України Ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». Він базується на широкому колі інформаційних, аналітичних і методичних матеріалів. У посібнику наведено практичні настанови щодо імплементації Ініціативи відповідно до Меморандуму щодо впровадження в Україні програми «Громада, дружня до дітей та молоді», який було підписано 28 березня 2018 року партнерами Ініціативи.

Реалізація Ініціативи ґрунтується на інвестиціях у людський капітал, насамперед у дітей та молодь, з одночасним підтвердженням відданості захисту прав дитини та розвитку молоді в контексті децентралізації. Міста та об’єднані територіальні громади можуть долучитися до програми та розпочати роботу для отримання офіційного статусу ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді» відповідно до методичних рекомендацій, викладених у цьому посібнику.

Публікація стане у пригоді урядовцям, працівникам органів місцевого самоврядування, керівникам і фахівцям центральних та місцевих органів виконавчої влади, співробітникам міжнародних організацій, науковцям, діячам громадських організацій, усім, кого цікавлять питання розвитку країни, спрямованого на покращення якості життя дітей та молоді.

 

Джерело: Представництво ЮНІСЕФ в Україні