Європейська Комісія оголошує конкурс проектів «Mayors for Economic Growth Pioneer Projects»

image001Європейська Комісія оголошує конкурс проектів «Mayors for Economic Growth Pioneer Projects». Загальна мета конкурсу полягає в зростанні спроможності органів місцевого самоврядування як фасилітаторів економічного зростання регіонів. Дедлайн – 31 травня 2017 р.

Його мета полягає в підтримці мерів і муніципалітетів на місцевому рівні, щоб вони стали активними посередниками для економічного зростання і створення нових робочих місць шляхом розвитку їх потенціалу та технічних навичок роботи в партнерстві зі своїми діловими колами та громадянським суспільством.

Орієнтовний розподіл коштів за сферами/країнами

Україна

EUR 4.500.000

Кожен проект має бути направлено на місцеву владу або групу місцевої влади тільки в одній країні.

Розмір грантів:

Мінімальна сума: EUR 500,000

Максимальна сума: EUR 1.000.000

Запущений 26 жовтня 2016 року в Єревані в ході конференції високого рівня, «Mayors for Economic Growth» (M4EG) є новою ініціативою, що просувається Європейським союзом та орієнтується на органи місцевої влади у всіх країнах Східного партнерства Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Грузії, Республіки Молдова і України (EaP).

Для отримання подальшої інформації, будь ласка, звертайтеся до пана Олександра ЦЕПКО, координатора проекту в Україні, эл. пошта:Olexander.Tsepko@gfagroup.de, тел: 0503536808

Детальніше:

http://gurt.org.ua/news/grants/37847/

https://webgate.ec.europa.eu/europeaid/online-services/index.cfm?do=publi.welcome&nbPubliList=15&orderby=upd&orderbyad=Desc&searchtype=RS&aofr=155272