Ямпіль хоче об’єднатися з навколишніми селами в ОТГ

ямпільНещодавно у приміщенні Ямпільського БДЮТ відбулися громадські слухання про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад Ямпільської міської ради, Порогівської сільської ради (с. Добрянка, с. Пороги, с. Франківка), Русавської сільської ради (с. Русава, с. Нечуївка), Гальжбіївської сільської ради (с. Гальжбііївка, с. Біла, с. Улянівка, с. Оксанівка) в Ямпільську об’єднану територіальну громаду з центром у м. Ямполі.

Для небайдужих громадян, що зібралися у залі, міський голова Анатолій Юрченко дав обґрунтування доцільності створення Ямпільської об’єднаної територіальної громади після проведення відповідних розрахунків на предмет самодостатності, опрацьованих ризиків та можливих викликів, беручи до уваги досвід інших громад, які вже об’єдналися. Після доповіді міського голови розпочалося обговорення даного питання. Всі, хто виявив бажання, згідно регламенту мали змогу висловити власну думку з цього приводу.

Наступним кроком на шляху до об’єднання буде включення до порядку денного чергової сесії Ямпільської міської ради питання про добровільне об’єднання територіальної громади на основі результатів громадського обговорення.