Вінницькі студенти-архітектори продовжують досліджувати архітектуру Польщі

Вже вдруге Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування спільно з Вінницьким національним технічним університетом,  Маршалківською управою Лодзинського воєводства, організовують навчальні поїздки до Польщі для студентів архітекторів. Співпраця розпочалася ще у червні 2017 р.

26-30 вересня група студентів-учасників польсько-українських занять з урбаністики перебувають у Лодзі, де продовжують досліджувати архітектуру міста. 4 дні програми для 8 студентів архітекторів з Вінницької області виявились насиченими та цікавими.  Мовні бар’єри не заважали учасникам комунікувати між собою, співпрацювати та ділитися досвідом.

Першого дня  студенти прийняли участь в урбаністичних заняттях  та грі “Мапа міста”, де змогли ще краще ознайомитися з архітектурою міста та їх історією,  та до деталей розглянули кожен стиль будинків.

Наступних 2 дні навчального візиту  присвячені пленеру малюнків та фотографій. Студенти в міжнародних групах готують малюнки та фото основних історичних місць Лодзі.   Пленер було завершено спільною виставкою робіт, виконаних за час перебування в Польщі. Виставка відбулась у приміщенні Інституту архітектури та урбаністики Лодзинської політехніки

Нагадаємо, що даний візит є продовженням співпраці ВОАОМС та Лодзинського воєводства.  17–20 травня цього року у Вінниці були проведенні польсько-українські урбаністичні занять та пленер малюнків, результатом яких, було проведення спільної виставки.