Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування та Агенція регіонального розвитку Вінницької області підписали Меморандум про співробітництво

IMG_7842

З метою підвищення якості життя та добробуту населення шляхом збалансованого соціально-економічного розвитку міст, районів, селищ і сіл Вінницької області, а також задля коринації дій, розробки та реалізації спільних проектів, програм та заходів, 24 липня Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування та Агенція регіонального розвитку Вінницької області підписали Меморандум про співробітництво.

Документ підписали Директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко та керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк.

Наталія Гижко, під час підписання Меморандуму зауважила, що дві організації співпрацюють і підтримують одна одну вже давно, а даний документ лише офіційно закріпив та підтвердив цю співпрацю. Він дозволить здійснювати розробку та реалізовувати  спільні проекти, спрямовані на підвищення соціально-економічного розвитку територіальних громад Вінницької області.

В рамках співпраці сторонами планується організація і проведення спільних заходів (конференцій, симпозіумів, круглих столів та ін..), в тому числі міжнародних, спрямованих на вирішення питань, що становлять взаємний інтерес сторін; організація і розробка спільних проектів та програм, метою яких є підвищення соціально-економічного розвитку територіальних громад області; а також моніторинг проектів та програм, що розроблені та/або реалізуються на території області з метою утворення єдиного інформаційного поля. Крім того, дві структури будуть впроваджувати навчальні та інформаційні програми, курси, організовувати навчальні візити, проводити обмін досвідом, обмінюватись документами, дослідженнями, виданнями тощо.

– Завдяки співпраці Агенції з Асоціацією будемо розробляти проекти, програми та заходи, метою яких буде розвиток територіальних громад області, – зазначив керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк.

Меморандум про співробітництво підписаний терміном на 5 років. Він слугуватиме провадженню комплексу правових, організаційних, наукових заходів, спрямованих на зростання соціально-економічного потенціалу області.

IMG_7829

IMG_7834

DSC_0005(1)

DSC_0006(1)

IMG_7842

IMG_7865

IMG_7879