ВОАОМС скоординувала роботу з організаціями-партнерами

11 січня під керівництвом керівника Секретаріату ВОАОМС Віктора Вікалюка відбулася зустріч з організаціями-партнерами Асоціації щодо обговорення спільних напрямків роботи та співпраці на 2018 рік.

В обговоренні планів  та координації своїх дій взяли участь керівники 4 установ, зокрема керівник Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів Вінницької області Тетяна Пашиніна, виконавчий директор Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України Владислав Філатов,директор  Центру розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області Олег Левченко, а також керівники структурних підрозділів-центрів Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

– Координація дій потрібна передусім для того, щоб не дублювати та не проводити схожі заходи для територіальних громад області. Кожна організація має обрати пріоритетну тему та напрямок діяльності та над ним працювати, –  наголосив Віктор Вікалюк.

Керівник Секретаріату повідомив, що для Асоціації пріоритетним напрямком залишиться розбудова грантової вертикалі та проектна діяльність, розширення географії партнерських відносин для громад Вінниччини, та допомога зі створенням центрів безпеки в громадах.

Олег Левченко зазначив, що провідним напрямком роботи його центру в 2018 році буде управління біоресурсами громад, питання планування та розробки енергетичних планів, а також  розвиток комунальної енергетики в громадах Вінниччини.

Тетяна Пашиніна головною темою для своєї установи обрала розвиток міжмуніципального співробітництва та партнерства серед громад області. Асоціація міст України протягом 2018 року навчатиме представників територіальних громад області як залучати інвестиції та розбудовувати інвестиційну привабливість серед громад.

Нагадаємо, що 28 лютого 2017 року 5-стронній Меморандум про співробітництво Центр перепідготовки керівних  та підвищення кваліфікації керівних кадрів Вінницької області, Вінницьке регіональне відділення Асоціації міст України, Центро розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування, та Агенція регіонального розвитку  Вінницької області.

IMG_0593 IMG_0591 IMG_0596 IMG_0588 IMG_0597