Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування підписала Меморандум про співробітництво з Асоціацією фермерів та приватних землевласників Вінницької області

13 березня під час Х конференції  Асоціації фермерів та приватних землевласників Вінницької області, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування підписала Меморандум про співробітництво з Асоціацією фермерів та приватних землевласників Вінницької області.

Усвідомлюючи необхідність формування умов для розбудови економічно спроможних територіальних громад Вінницької області, регіонального розвитку сільського господарства, сприяння економічному зростанню, підвищенню конкурентоспроможності національної продукції, створення нових робочих місць в сільській місцевості та підвищення соціальних стандартів і добробуту населення, було прийнято рішення консолідувати свої зусилля та налагодити тісні взаємовідносини між двома організаціями.

Сторони домовилися співпрацювати з метою сприяння ефективному розвитку фермерства у Вінницькій області, як бази для розвитку  інфраструктури населених пунктів області, створення нових робочих місць для мешканців територіальних громад – членів ВОАОМС. Асоціації здійснюватимуть співпрацю з метою підтримки, розвитку та просування партнерських проектів у сфері розвитку агропромислового сектора. Також Асоціації домовилися працювати над спільними проектами, що стосуються розвитку  агропромислового сектору, зокрема фермерства, у Вінницькій області.

IMG_1839

IMG_1842

IMG_1844

IMG_1848