Відбулось засідання правління ВОАОМС

Сьогодні, 12 квітня, відбулося засідання Правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.  Вже традиційно засідання відбулось в режимі он-лайн.У його роботі взяли участь  голова Асоціації Анатолій Олійник, керівник Секретаріату ВОАОМС Віктор Вікалюк, керівники структурних підрозділів Секретаріату Асоціації та члени правління.

На порядок денний було винесено 4 питання 

  1. Про затвердження звіту про результати роботи Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування за І квартал 2019 року.
  2. Про затвердження плану роботи Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на ІІ квартал 2019 року
  3. Про прийом нових членів до Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.
  4. Про зміни до бюджету Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на 2019 рік.

Про роботу Центру організаційно – правової роботи, розвитку спроможності та використання внутрішніх ресурсів розповіла завідувач  центру –  Буяльська Світлана Сергіївна

  • Протягом звітного періоду працівниками Центру було надано низку консультацій, зокрема з юридичних питань, питань об’єднання та пошуку регіональних партнерів; відбувається постійний моніторинг законодавчих змін та надається юридична допомога. Проведено зустріч із помічником народного депутата Кудлаєнка С.В, та на травень – червень заплановано проведення круглів столів та поїздки  до Верховної ради України для представників органів місцевого самоврядування.

З результатами  роботи Центру комунікацій, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів присутніх ознайомила завідувач Центру –  Олійник Ольга Валеріївна.

Пані Ольга зазначила, що Центру комунікацій, зовнішніх зв’язків та залучення грантових ресурсів об’єднав в собі функції двох колишніх центів центрів Промоції та зовнішніх зв’язків та Розвитку інвестиційної спроможності і залучення грантових ресурсів. Головними завданнями залишається: формування позитивного іміджу Асоціації та її членів, ефективність у медіа-просторі, налагодження міжнародного співробітництва (пошук партнерів для громад членів та реалізація міжнародних проектів.

За звітний період велась робота над реалізацією проектів: JOURNEY» ,  Активний вчитель з харизмою” , ” Волонтерство на Вінниччині” ; досягнуто ряд домовленостей про започаткування співпраці між громадами Вінниччини та комунами Яського повіту; ведеться постійна робота над наповненням та оновленням сайту;  продовжується практика публікації репортажів про кращі практики, зокрема за перший квартал відзнято матеріал про Якушинецьку ОТГ та опубліковано матеріали з інших регіонів у вкладці “кращі практики” .  Крім того, між працівниками Центру розподілено усі громади – члени Асоціації, так кожна громада отримала свого координатора, що  надаватиме консультації з питань, що відносяться до компетенції Центру.

Переглянути презентацію: Презентація роботи Асоціації за перший квартал.

Віктор Васильовч Вікалюк – Керівник Секретаріату ВОАОМС презентував членам правління план роботи Асоціації на ІІ квартал 2019 року.

Головним завдання Асоціації є підняття рівня написання грантових проектів у громадах – членах Асоціації та їх подача не лише на вітчизняних, а й міжнародних грантодавців. В Асоціації працюють фахівці, які мають досвід управління і написання багатьох міжнародних проектів, що володіють англійською та польською мовами, цей досвід ми хочемо передавати нашим членам. Крім того, на другий квартал ми запланували провести Форум партнерства за участі Хмельницької, Житомирської та  Івано – Франківської областей. – наголосив Віктор Вакалюк

На додаток, було прийнято рішення про приєднання до ВОАОМС Строїнецької сільської рада та у зв’язку з цим було внесено зміни до бюджету Асоціації.