В м. Хмільник завершилася реалізація проекту «Садочок «Вишенька» – це наш гостинний дім, Ми дбаємо про тепло і затишок у нім!»

садок хміль Будівля дошкільного навчального закладу № 5 м. Хмільника побудована в 1975 році  без врахування сучасних будівельних норм по теплоізоляції. За цей час функціонування цементова кладка будівлі була повністю зруйнована.  Між цеглою утворилися великі тріщини, через які холод потрапляє до приміщення закладу. В результаті цього не дотримується тепловий режим в приміщенні ДНЗ, а низька температура зменшує рівень відвідування дітей по причині простудних захворювань та перебування на лікарняному самих працівників закладу. Це в свою чергу призводило до порушення  навчально – виховного процесу.

З метою усунення цієї проблеми та залучення коштів на капітальний ремонт з утепленням будівлі дошкільного навчального закладу,  в 2014 році була прийнята участь у мікропроекті Українського фонду соціальних інвестицій «Капітальний ремонт з утепленням будівлі ДНЗ № 5 по вул. Кутузова,56 м. Хмільника» та освоєно 1500 тис. грн, однак внаслідок різкого підвищення цін на будівельні матеріали частина роботи залишилася невиконаною. Зокрема частина будівлі – спортивної зали та цоколя. Це спричиняє попаданню вологи до підвальних приміщень та  викликає руйнування стін. Вирішити цю проблему і завершити ремонтні роботи з утеплення будівлі вдалося за рахунок 13 обласного конкурсу розвитку територіальних громад.

садок хміль2Загальний бюджет проекту склав 292 000 грн., в тому числі з фонду конкурсу – 70  000 грн, з місцевого бюджету – 200 000 грн, внесок партнерів – 22 000 грн. До реалізації проекту були залучені: Управління освіти Хмільницької міської ради, дошкільний навчальний заклад № 5 м. Хмільник  та батьківський комітет садочка.