Урочисте нагородження переможців обласного конкурсу журналістських робіт

IMG_9261Сьогодні в приміщенні Вінницької облдержадміністрації відбулося нагородження переможців першого Обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».  

Нагороди журналістам вручили голова обласної Ради Анатолій Олійник, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, депутати обласної Ради –Геннадій Мазур і Лариса Білозір, керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк.

На початку церемонії нагородження ,начальник аналітичного-інформаційного управління виконавчого апарату обласної Ради Ірина Ярошинська повідомила, що основним завданням конкурсу було широке інформування суспільства про можливості децентралізації й практичні результати реформи. “107 робіт 59-ти журналістів із 32-ох засобів масової інформації були представлені на розгляд Конкурсної ради. Всі роботи виявились професійними, цікавими та гідними нагород”, – зазначила пані Ірина.

IMG_9180З вітальним словом до присутніх виступив голова обласної Ради Анатолій Олійник. “Сьогодні ми всі проходимо непростий етап зміни системи влади – передачі повноважень і відповідальності на місцях. Ми стали на цей шлях не декларативно, а фактично, тому зараз дуже важливо, аби наші люди були поінформовані про те, що чекає нас за результатами прийнятих рішень” – підкреслив Анатолій Олійник.

“Всі роботи  достойні нагород, – зазначив заступник голови Комітету Верховної Ради України з державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, народний депутат Сергій Кудлаєнко.  Вони показали вашу обізнаність, зацікавленість демократичними змінами в країні та небайдужість. Зі свого боку я вирішив нагородити журналістів з радіо, адже це важливий ресурс для інформування жителів малих населених пунктів, а також представника інтернет-ресурсу, завдяки якому молодь активно долучається до демократичних змін, і журналіста з центрального телевізійного каналу, який розповів усій Україні про кращі практики на території Вінниччини”.

Представник Ради Європи, менеджер Програми «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» Андрій Гук, виступивши з вітальним словом до присутніх зазначив: – “Мені приємно відзначити, що реформа децентралізації не тільки розпочалася, але її темпи в Україні швидші, ніж у Європі. Відбувається зміна свідомості людей, зміна світосприйняття, і цій зміні сприяєте ви, журналісти. Також пан Андрій запросив вінницьких журналістів до участі у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт з децентралізації, який саме зараз триває.

Лариса Білозір, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва, в ході вітального слова до присутніх, зазначила, що “досягнути кращого можна лише вивчаючи, висвітлюючи та поширюючи краще”.

IMG_9241Керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк, привітавши присутніх, висвітлив основні три критерії, за якими визначалися переможці конкурсу: професійність, проникливість та вміння висловити думку.

Одним з переможців першого Обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» стала і прес-секретар ВОАОМС та журналіст газети “Вісник Вінницького самоврядування” – Вікторія Чугункіна, яка також була нагороджена відзнакою. IMG_9230

Завершив церемонію нагородження голова обласної Ради Анатолій Олійник,  подякувавши народному депутату України Сергію Кудлаєнку, депутатам обласної Ради – Ларисі Білозір, Геннадію Мазуру, Тетяні Редько та керівнику Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктору Вікалюку за відзначення журналістів спеціальними нагородами. “Я вітаю всіх вас з прийдешнім державним святом – Днем Незалежності України, – звернувся Анатоій Олійник до присутніх. – У нашої держави величезний потенціал, у нашого народу – велике майбутнє. Сподіваюся, що ми всі разом і надалі будемо працювати на благо нашого краю та на розбудову нашої славної Вінниччини!”- підсумував захід Анатолій Олійник.

IMG_9198

IMG_9232

IMG_9223

IMG_9163

IMG_9166