У Вінниці відзначили кращих журналістів

6 червня, в приміщенні обласної Ради, відбулось нагородження журналістів-учасників конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні». Голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, народний депутат України Сергій Кудлаєнко та секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський привітали журналістів області з професійним святом. Долучилася до вітання представників ЗМІ і Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування.

Вітаючи  представників друкованих та електронних ЗМІ, телевізійників та радійників із професійним святом, усі виступаючі наголосили, що представники засобів масової інформації щодня несуть максимум оперативної та необхідної інформації, яка відіграє значну роль у формуванні громадської думки, утвердженні демократичних принципів та свобод, у творенні сучасної історії.

У номінації «Кращий відео або радіо-матеріал» нагородили Тетяну Добровольську, яка зробила цикл матеріалів про самоврядування на Вінниччині. Інші «призери» у цій номінації – журналісти каналу «Доба», ТРК «Україна», Вінтера, «ВІТА» та ТРК «Вінниччина».

У категорії «Краща стаття» здобув найвище визнання журналіст «Голосу країни» Віктор Скрипник, а також – представниці газети «День» Олеся Шуткевич та Леся Родіна, обласної газети «33-й канал» Ірина Зонова та інші.

У номінації «Краща онлайн-публікація» перемогла журналістка «Укрінформу» Антоніна Мніх за аналітичний матеріал про об’єднання громад на Вінниччині, також відзначили журналістів «Вінниця.інфо», «Вінниця.Дейлі», «Власно».

Спеціальною, окремою відзнакою нагородили журналістів «Вінтери», «Власно», газети «Вінниччина», «33-ій канал», радіо «Місто над Бугом» та представників районних видань.

Від Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування спеціальну відзнаку вручили журналістці сайту «Вежа» Валерії Жовтун та журналістці газети «33-й канал» Вікторії Микитюк.