У Ковалівській ОТГ Немирівського району обирають кращий новорічний двір

novorishnui-dvirПрикрасити подвір’я та будинок для себе та своїх сусідів, а ще й виграти  грошовий приз, – ось що можуть мешканці Ковалівської об’єднаної селищної громади, що на Немирівщині. Адже тут вирішили вперше провести конкурс на  краще зовнішнє новорічно-різдвяне оформлення свого обійстя. Про це розповіла Алла Кизлюк, заступник сільського голови  з гуманітарних питань.

-Ми довго думали, як покращити благоустрій у громаді, тим самим заохотивши і активізувавши її мешканців. Оскільки громада сільська, люди  забувають про двір та зовнішній вигляд, турбуються лише про те, як все виглядає зсередини. Ідею проведення такого конкурсу перейняли у колег зі Львівщини. Там подібні заходи користуються неабиякою популярністю, – люди стараються один перед одного зробити свій двір кращим від сусіднього. Наші мешканці також підтримали таку ініціативу. Є досить  цікаві варіанти та креативні тематичні двори, то ж обирати буде з чого, – розповідає Алла Кизлюк.

novorishnui-dvir4Заявки на участь в конкурсі кращого новорічного двору приймаються до 8 січня, а нагородження переможців відбудеться 14 січня, у день Старого Нового року. Переможців  визначить спеціальна комісія. Її члени оглянуть всіх претендентів та вирішать, кому дістанеться головний приз – 1 000 гривень. За друге місце переможець отримає 500 грн, а за третє – 300.

-Кошти виділяються з бюджету отг в рамках затвердженої програми культурно-освітніх заходів. В ній же прописані й інші цікаві ініціативи саме для жителів громади. Зокрема, навесні планується проведення конкурсу на кращу клумбу, конкурсу дитячого малюнку «громада очима дітей», а на літо заплановане проведення першої сільської ярмарки та фольклорного фестивалю, – коментує заступник голови Ковалівської ОТГ.