Реальні можливості для пошуку іноземних партнерів

Шановні члени Асоціації, хочемо звернути увагу на дві англомовні  платформи «Up2Europe» та «SALTO–YOUTH – Otlas – ThePartner–Finding Tool», що дають реальні можливості знайти партнерів за кордоном для реалізації спільних проектів.

«Up2Europe»– це європейська платформа, створена за ініціативи європейських фрілансерів, де ви можете знайти іноземного партнера, отримати консультацію чи знайти оголошення про активні програми та проекти для України у відповідних розділах: ідеї, партнери, та оголошення.

У розділі ідеї ви можете реєструвати свої проекти, для реалізації яких ви хочете залучити іноземного партнера, а також безпосередньо самостійно шукати проекти за напрямками, які вас цікавлять.

У розділі партнери, зареєструвавши свою організацію (територіальну громаду),  ви також можете знайти партнера такими способами: пасивно – коли шукають вас;  активно – коли шукаєте ви.

У розділі оголошення ви знайдете всі активні програми та проекти для України.

Крім того, у кожному з розділів в параметрах пошуку ви можете обирати напрямки співпраці, країну партнера, і.т.д.

Посилання на платформу: http://www.up2europe.eu/

«SALTO–YOUTH – Otlas – ThePartner–Finding Tool» – це офіційна платформа для пошуку іноземних партнерів для реалізації молодіжних проектів, що підтримується Центром інформаційних ресурсів SALTO, який фінансується Європейською комісією.

На «Otlas» ви можете:

– Знайти партнера. У базі даних понад 9200 організацій і неформальних груп; використовуючи параметри пошуку, ви легко знайдете партнера який вам потрібен.

– Додати свою організацію чи неформальну групу.Зареєструвавшись в базі, ви показуєте свою відкритість до міжнародного співробітництва і співпрацею з вами зацікавляться потенційні партнери.

– Надати коротку інформацію про власний проект і дати запит на партнера. Мільйони молодих працівників в організаціях і неформальних групах по всій Європі зможуть знайти ваш проект і матимуть можливість співпрацювати з вами.

Посилання на платформу: https://www.salto-youth.net/tools/otlas-partner-finding/

За потреби, Центр промоції та зовнішніх зв’язків  Секретаріату Асоціації готовий надати нашим членам практичну допомогу пов’язану з роботою на платформах: допомогти при реєстрації організації (громади), проекту, тощо.

За детальнішою інформацією звертайтесь до головного спеціаліста Центру промоції та зовнішніх зв’язків Секретаріату ВОАОМС Саволюк Аліни Володимирівни за тел.: (067) 4311283.