Реалізовано проект – збережемо тепло в Торківській школі

заміна віконЕнергоефективність сьогодні – питання номер один, особливо там, де тепло має оберігати дітей від хвороб, а кошти – буквально від вилітання у вікно. Багато навчально-освітніх закладів мають енергозберігаючі металопластикові вікна, що дозволяє зберігати тепло у приміщеннях.

А нещодавно до закладів, що можуть похвалитися сучасними вікнами, долучилася і Торківська ЗОШ 1-2 ступенів. За виграним обласним грантовим проектом «Увага дітям сьогодні – майбутнє країни завтра», який проходив з квітня 2016 року, в школі замінено 33 старих вікна, що вже віджили термін своєї придатності, не здатні зберегти тепло у приміщеннях, на нові, трикамерні теплозберігаючі вікна.

На реалізацію проекту витрачено 134.4 тис. грн., фінансування здійснено за рахунок коштів з бюджету районної ради – 65 тис. грн., фонду конкурсу – 49.4 тис. грн., коштів Торківської сільської ради – 5 тис грн., та ТОВ АК «Зелена далина» – 15 тис. грн.

Проведена робота дозволить зберегти тепло та зменшити витрати на опалення. А головне, тепер у приміщеннях буде тепло і комфортно школярам, де вони проводять чимало років свого життя. Щиро вдячні всім, хто долучився до заходу зі встановлення вікон. Добрі вчинки і допомога – це те, що перетворює світ навколо нас на краще.

За матеріалами газети «Тульчинський край», №3 (20.01.2017)