Про діяльність Асоціації та її основні напрямки роботи розповідали головам громад Літинського району

10 травня Секретаріат ВОАОМС презентував свою діяльність представникам органів місцевого самоврядування Літинського району. Голів сільських рад знайомили із напрямками роботи та основними завданнями Асоціації, а також презентували роботу Центрів ВОАОМС.

З презентацією своєї діяльності виступали керівники центрів ВОАОМС: перший заступник керівника Секретаріату-завідувач Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей, заступник керівника Секретаріату-завідувач Центру організаційно-правового забезпечення Світлана Буялька, та заступник керівника Секретаріату -завідувач Ценрту промоції та зовнішніх зв’язків Аліна Саволюк.

Володимир Репей окреслив спектр завдань та цілей, над якими працює ВОАОМС, та розповів про напрямки роботи Центру, який він очолює.  Володимир Іванович наголосив, що Асоціацією підготовлено методичні рекомендації щодо створення ресурсно-інформаційних центрів в громадах. Ці центри мають стати запорукою подальшого розвитку громад. Асоціація готова допомагати та консультувати представників ОМС стосовно їх створення та налагодження роботи. Крім того, щотижня Центром розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів готується моніторинг актуальних грантових пропозицій для Вінницької області. Адже грантова діяльність – це можливість залучення матеріальних ресурсів з інших  джерел задля вирішення проблемних питань громади.

Світлана Буяльська розповіла присутнім про роботу Центру організаційно-правового забезпечення. Центр відповідає за заходи, семінари та зустрічі, які відбуваються за сприяння ВОАОМС,  та в яких представники Асоціації беруть участь.  Вона додала, що в штаті Асоціації працює кваліфікований юрист, який допомагає з вирішенням тих питань, котрі виникають в територіальних громадах та при роботі службовців органів місцевого самоврядування.

Аліна Саволюк ознайомила голів територіальних громад Літинського району з методами налагодження міжнародних зв’язків, пошуком партнерів та розповіла, що таке промоція і чому вона така важлива для розвитку громад.

З представниками Літинського району зустрілась і волонтерка Корпусу Миру Ешлі Блейк Неілсен. Вона розповіла про свою діяльність та окреслила свої подальші плани роботи і співпраці з громадами-членами ВОАОМС.