Працюємо над Картою потреб Вінницької області у грантовій допомозі

Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування активно працює над розповсюдженням досвіду з написання грантових проектів, формуванням грантової вертикалі, допомогою у створенні Ресурсно-інформаційних Центрів у територіальних громадах, а також над проведенням навчань з написання та подання грантових заявок. Все здійснюється з метою розвитку та підвищення інвестиційної спроможності територіальних громад Вінницької області.

Для того, щоб покращити результативність та ефективність роботи в данному напрямку, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування планує створити «Карту потреб Вінницької області у грантовій допомозі». Крім того, необхідність створення такого джерела інформації зумовлена ще й тим, що потенційні донори не достатньо проінформовані стосовно потреб у громадах області, а громади, у звязку з цим, не використовують можливостей отримання донорської допомоги. Така карта буде розміщена на офіційному сайті ВОАОМС і дасть можливість ширше залучити потенційних донорів до роботи з громадами Вінницької області.

Інформацію, щодо потреб територіальних громад у грантовій допомозі, просимо надати за електронною адресою resource.voaoms@gmail.com до 18:00 год. 22 черня 2018 року згідно з додатком.

За більш детальною інформацією звертайтесь за  тел. (067) 500-23-01.

ЗАВАНТАЖИТИ Додаток. Бланк для надання інформації

Лист про Карту потеб в грантовій допомозі