Охорона тваринного світу – безпека життя мешканців

притулок6Нещодавно у м. Бар завершилась реалізація проекту-переможця 13 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад “Охорона тваринного світу  – безпека життя мешканців”.

У м. Бар є велика кількість безпритульних тварин, що в свою чергу сприяє поширенню інфекційних та паразитарних хвороб серед людей, погіршенню санітарно-епідеміологічного стану місцевості, якості життя людей, загибелі тварин та жорстокого поводження з ними.

Метою проекту стала координація дій органу місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та громади міста задля створення умов гуманного поводження з тваринами, обмеження їхнього шкідливого впливу на здоров’я людей та благоустрій міста, встановлення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.

У приміщенні, де перебуватимуть тварини, зробили ремонт, звели вольєри, облаштували місце для вигулу, підвели освітлення. Загальна площа орендованої території близько 300 м. кв. Тут зможуть прихистити до півсотні собак.

Загальний бюджет проекту становить 106 410,31 грн, в тому числі кошти з Фонду конкурсу – 49 403,17  грн, кошти заявника – 57007,14 грн. До реалізації проекту були залучені:КП «Бар-благоустрій»; МГО «Майбутнє України» (студенти Барського коледжу транспорту і будівництва); представники інших ініціативних груп міста.

 притулок5притулок4притулок3притулок2притулок