На реконструкцію школи в Стрижавці Уряд виділив 10 мільйонів гривень

Днями голова райдержадміністрації Михайло Демченко і начальник відділу освіти РДА Світлана Томусяк проінспектували хід робіт у школі-ліцеї селища Стрижавка.  Про це повідомляє “Подільська зоря”.

“В навчальному закладі розпочалися роботи з будівництва актової   зали, здійснено заміну вікон на енергозберігаючі в класах початкової школи, тривають відновлювальні роботи в харчоблоці, планується ремонт внутрішніх вбиралень. Керівники закцентували увагу підрядників на дотриманні усіх норм техніки  безпеки, адже реконструкція відбувається під час навчального процесу.

За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2018 році, Уряд затвердив проект «Будівлі навчально-виховного закладу “Загальноосвітня школа I-III ступеня – ліцей смт Стрижавка” по вул.40-річчя Перемоги, 3, в смт Стрижавка Вінницького району – реконструкція».

На реалізацію зазначеного проекту у 2018 році з ДФРР виділено 10,0 млн. грн. З районного бюджету співфінансування складає 1,4 млн. грн. Проект планується реалізувати протягом двох років.

Більше читайте тут: http://vn.presspoint.in.ua/2018/09/14/64421