Моніторинг прийнятих нормативних документів станом на 02.06.2017р.

happy valentine's day

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України N 57 від 23.03.2017 затверджено Порядок розроблення, погодження та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів.

Цей Порядок визначає механізм розроблення, погодження, затвердження схем санітарного очищення населених пунктів (Схема).

Склад та зміст Схеми визначаються ДБН Б.2.2-6:2013 “Склад та зміст схеми санітарного очищення населеного пункту” (далі – ДБН Б.2.2-6:2013).

Розроблення, погодження та затвердження Схеми здійснюють виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації – для одного або кількох населених пунктів, що входять до складу відповідної ради; Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні та районні державні адміністрації – для населених пунктів, які входять до складу двох і більше сільських, селищних та міських рад.

Загальний строк розроблення, погодження та затвердження Схеми не повинен перевищувати 12 місяців (з дати прийняття рішення про її розроблення) без урахування строку проведення передпроектних досліджень.

Цей наказ набрав чинності 23.05.2017 р.

Постановою Кабінету Міністрів України № 353 від 24.05.2017“Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України ”

підвищено розміри посадових окладів працівникам органів місцевого самоврядування. Відповідні зміни внесено до постанови щодо упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів місцевого самоврядування, органів прокуратури. Крім того, документом також поновлено норму щодо виплати надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливоважливої роботи посадовим особам сільських і селищних рад.