ІІ Регіональний Форум Громадських Ініціатив на Вінниччині об’єднав більше 150 представників громадськості, бізнесу та влади

30 травня в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва відбувся ІІ Регіональний Форум Громадських Ініціатив.

Мета форуму, що відбувався під гаслом «Я змінюю!», – налагодження повноцінних партнерських стосунків між представниками громадянського суспільства, влади, комерційних та донорських структур задля вирішення актуальних питань регіону.

У заході взяли участь керівництво області, представники міжнародних фондів та організацій, що займаються підтримкою організацій громадянського суспільства,представники організацій громадянського суспільства та бізнесу, а також засобів масової інформації регіону. В роботі форуму взяла участь і Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування. На заході був присутній перший заступник керівника Секретаріату- завідувач Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей, завідувач Центру промоції і зовнішніх звязків Аліна Саволюк, головні спеціалісти Секретаріату ВОАОМС Віктор Іщук, Вікторія Захарчук, Ірина Лезнівська.

Форум передбачав роботу в 10 секціях, зокрема в таких, як «Культура, національні традиції та національно-патріотичне виховання», «Медична реформа: виклики та перспективи», «Якісна освіта в епоху змін», «Децентралізація: історії успіху», «Екологічна безпека та енергозбереження», «Соціальне замовлення: держава – громадські організації», «Відкрита і прозора Вінниця – шлях до демократії», «Наслідки АТО для вінничан», «Переселенці на Вінниччині – регіон дружній до всіх» та «Соціально відповідальний бізнес на Вінниччині – чи є він?».

Напрацювання було належно оформлено модераторами секцій та передано представникам міжнародних фондів та організацій як такі, що рекомендовані для грантової підтримки.

Значну увагу в роботі форуму було приділено проблематиці залучення представників соціально-відповідального бізнесу до підтримки організацій громадянського суспільства, як невід’ємної складової розвитку громадянського суспільства.

Протягом всього форуму працював ярмарок громадських організацій, на якому відбувалася самопрезентація та обмін досвідом між організаціями громадянського суспільства Вінниччини.

Окрім того, в рамках ІІ Регіонального Форуму Громадських Ініціатив, громадською організацією «Вінницька обласна асоціація ендокринологів» безкоштовно надавалися послуги щодо визначення рівня цукру в крові та відповідні методичні рекомендації з метою профілактики цукрового діабету.