ДОРОГІ ВІННИЧАНИ!

golovaЗнову переливається новорічними вогнями рідна Вінниччина, звучить різдвяними мотивами, зігріває святковою метушнею і теплом глибоких родинних традицій.

Ми стали на рік мудрішими. Та в ці святкові дні, так само, як і в дитинстві, чекаємо на дива і віримо, що рік новий дасть дорогу найсміливішим ідеям і мріям, виправдає усі наші надії й сподівання.

2017-й був непростим. Це був рік серйозних викликів і конкретних справ, результати яких не загубились поміж рядками звітів, а стали частиною нашого з вами сьогодення.

Подивіться, як на очах змінюється наша Вінниччина! Будуються дороги, відкриваються нові дитячі садки, у процесі реформування розвиваються й міцніють громади. Створюються нові, сучасні підприємства, які вже за кілька років забезпечать тисячі вінничан робочим місцем, а місцеві бюджети – додатковими надходженнями.

У 2017 році наші аграрії знову показали кращі результати в Україні, а область стала першою в державі за рівнем ділової активності.

Ми разом раділи введеному в дію хірургічному корпусу лікарні імені Пирогова, усією Вінниччиною допомагали в непростій ситуації калинівчанам, феєричним оперним фестивалем дали новий подих легендарному Палацу Потоцьких.

Вірю, що рік прийдешній додасть нам сил і снаги, аби подолати всі труднощі, стати ще сильнішими і зробити сильнішою нашу Україну!

Тож хай зі святковими вогнями в кожну українську домівку неодмінно прийдуть радість, злагода і добробут! Хай родинним теплом, щастям і любов’ю повняться ваші серця! Хай здійсняться усі ваші задуми та мрії!

З новим роком, дорогі вінничани! З Різдвом Христовим!

Голова Вінницької обласної державної адміністрації

Валерій Коровій