Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування вітає з Великоднем!

Шановні колеги!

Воскресіння Христове – свято свят. Цього дня з епохи в епоху, зі століття в століття, із року в рік серця всіх християн сповнюються безмежною радістю. Це свято виводить нас за межі земного життя, за рамки суєтної буденності. Воно возвеличує людей та єднає з Творцем.

В Україні є дуже добра традиція шанувати Воскресіння як Великдень – воістину Великий День. В силу його надзвичайної значимості це свято більше, ніж просто церковне. І відзначають його не лише християни, і не лише віруючі.

Отож, Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування вітає з Великоднем всіх і кожного, чиї серця переповняються радістю у ці чудові дні довгоочікуваної весни. Нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій, нехай душа знайде проблиски світла, а помисли стануть щирими та добрими! Бажаємо Вам і Вашим близьким у ці весняні дні відчути повноту життя та родинне тепло. Бажаємо всім здоров’я, благополуччя та успіхів у добрих справах, віри в Бога і в те, що в Україні запанують мир і добробут!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою
Голова Вінницької обласної ради, Голова ВОАОМС                                                          Анатолій Олійник

Керівник Секретаріату ВОАОМС                                                                                           Віктор Вікалюк