«Дебатні клуби у Вінницькій області. Видання 2» – ОЗНАЙОМЧІ МАТЕРІАЛИ

Проект «Дебатні клуби у Вінницькій області. Видання 2» реалізувався в рамках Програми «RITA» Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування спільно з Фондом  Освіти та Розвитку Громадського Суспільства та. Фінансова підтримка – Маршалківська управа Лодзинського воєводства. Реалізація проекту відбувалася за участі Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, Вінницької академії неперервної освіти.

2 червня 2018 р, на базі Вінницької академії неперервної освіти, відбулася фінальна конференція у рамках спільного українсько-польського проекту «Школа молодих спікерів – дебатні клуби  у Вінницькій області. Видання 2».

Після офіційної частини, учасники конференції перейшли до підготовки та провели дебати. Варто зауважити, що частину фінальних дебатів було перенесено безпосередньо до шкіл, – завершальні дебатні зустрічі пройшли у 4 школах, які приймали участь в проекті – у ЗОШ Тиврівського, Немирівського, Літинського та Вінницького районів. Робота учнівських дебатних клубів зафіксована на відео та доступна для загалу і слугує ознайомчим матеріалом для інших вчителів, які планують створювати дебатні клуби.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО: