Vinnytsia Regional Association of Local Self-Government Bodies

Список членів асоціації

Члени Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування

СПИСОК  ЧЛЕНІВ  АСОЦІАЦІЇ         

 

1.    Барська районна рада
2.    Копайгородська селищна рада
3. Балківська сільська рада
4. Верхівська сільська рада
5. Володіївецька сільська рада
6. Журавлівська сільська рада
7. Каришківська сільська рада
8. Кузьминецька сільська рада
9. Луко-Барська сільська рада
10. Матейківська сільська рада
11. Мигалівецька сільська рада
12. Підлісноялтушківська сільська рада
13. Поповецька сільська рада
14. Супівська сільська рада
15. Терешківська сільська рада
16. Чемериська сільська рада
17. Ялтушківська сільська рада
18.        Бершадська районна рада
19.        Бершадська міська рада
20. Баланівська сільська рада
21. Бирлівська сільська рада
22. Великокиріївська сільська рада
23. Війтівська сільська рада
24. Голдашівська сільська рада
25.        Джулинська сільська ОТГ
26. Дяківська сільська рада
27. Кидрасівська сільська рада
28. Кошаринецька сільська рада
29. Красносільська сільська рада
30. Лісниченська сільська рада
31. Маньківська сільська рада
32. Михайлівська сільська рада
33. М’якохідська сільська рада
34. Осіївська сільська рада
35. Поташнянська сільська рада
36. П’ятківська сільська рада
37. Серебрійська сільська рада
38. Серединська сільська рада
39. Ставківська сільська рада
40. Сумівська сільська рада
41. Тернівська сільська рада
42. Устянська сільська рада
43. Флоринська сільська рада
44.        Шляхівська сільська ОТГ
45. Яланецька сільська рада
46.        Вінницька районна рада
47.        Вінницька міська ОТГ
48.        Вороновицька селищна ОТГ
49.        Стрижавська селищна рада
50. Агрономічна сільська рада
51. Бохоницька сільська рада
52. Великокрушлинецька сільська рада
53. Вінницько-Хутірська сільська рада
54. Гуменська сільська рада
55. Дорожненська сільська рада
56. Ільківська сільська рада
57. Лаврівська сільська рада
58.        Лука-Мелешківська сільська ОТГ
59. Малокрушлинецька сільська рада
60. Мізяківсько-Хутірська сільська рада
61. Некрасівська сільська рада
62. Оленівська сільська рада
63. Писарівська сільська рада
64. Побережненська сільська рада
65. Пултівецька сільська рада
66.        Сокиринецька сільська ОТГ
67. Стадницька сільська рада
68. Степанівська сільська рада
69. Широкогребельська сільська рада
70.        Якушинецька сільська ОТГ
71.        Гайсинська районна рада
72.        Гайсинська міська рада
73. Бондурівська сільська рада
74. Бубнівська сільська рада
75. Гранівська сільська рада
76. Грузька сільська рада
77. Губницька сільська рада
78. Гунчанська сільська рада
79. Жерденівська сільська рада
80. Зятковецька сільська рада
81. Карбівська сільська рада
82. Кіблицька сільська рада
83.        Краснопільська сільська ОТГ
84.        Кунківська сільська ОТГ
85. Кунянська сільська рада
86. Кущинецька сільська рада
87. Лад-Хутірська сільська рада
88. Михайлівська сільська рада
89. Семиріцька сільська рада
90. Степаська сільська рада
91. Харпацька сільська рада
92. Чечелівська сільська рада
93. Ярмолинецька сільська рада
94.        Жмеринська районна рада
95.        Жмеринська міська рада
96.        Браїлівська селищна рада
97. Біликовецька сільська рада
98. Дубівська сільська рада
99. Жуковецька сільська рада
100. Кам’яногірська сільська рада
101. Кармалюківська сільська рада
102. Коростівецька сільська рада
103. Куриловецька сільська рада
104. Леляцька сільська рада
105. Лисогірська сільська рада
106. Людавська сільська рада
107. Мовчанська сільська рада
108. Носковецька сільська рада
109. Олександрівська сільська рада
110. Потоківська сільська рада
111. Почапинецька сільська рада
112. Рівська сільська рада
113.    Северинівська сільська ОТГ
114. Сербинівська сільська рада
115. Слободо-Межирівська сільська рада
116. Станіславчицька сільська рада
117. Стодулецька сільська рада
118. Тарасівська сільська рада
119.    Іллінецька районна рада
120.    Іллінецька міська ОТГ
121. Бабинська сільська рада
122. Городоцька сільська рада
123.    Дашівська селищна ОТГ
124. Іллінецька сільська рада
125. Криштопівська сільська рада
126. Леухівська сільська рада
127. Росоховатська сільська рада
128. Слободищенська сільська рада
129.    Калинівська районна рада
130.    Калинівська міська ОТГ
131. Байківська сільська рада
132. Бережанська сільська рада
133. Глинська сільська рада
134. Голубівська сільська рада
135. Дружненська сільська рада
136. Жигалівська сільська рада
137. Заливанщинська сільська рада
138.    Іванівська сільська ОТГ
139. Мирненська сільська рада
140. Корделівська сільська рада
141. Котюжинецька сільська рада
142. Лемешівська сільська рада
143. Лісоволисіївська сільська рада
144. Люлинецька сільська рада
145. Мізяківська сільська рада
146. Нападівська сільська рада
147.    Новогребельська сільська ОТГ
148. Павлівська сільська рада
149. Пиківська сільська рада
150. Писарівська сільська рада
151. Радівська сільська рада
152. Сальницька сільська рада
153. Уладівська сільська рада
154. Хомутинецька сільська рада
155. Черепашинецька сільська рада
156.    Козятинська районна рада
157. Білопільська сільська рада
158. Жежелівська сільська рада
159. Куманівська сільська рада
160. Махнівська сільська рада
161. Миколаївська сільська рада
162. Поличинецька сільська рада
163.    Крижопільська районна рада
164.    Крижопільська селищна рада
165. Андріяшівська сільська рада
166. Вербська сільська рада
167. Вільшанська сільська рада
168. Гарячківська сільська рада
169. Голубецька сільська рада
170. Городківська сільська рада
171. Дахталійська сільська рада
172. Джугастрянська сільська рада
173. Жабокрицька сільська рада
174. Заболотненська сільська рада
175. Кісницька сільська рада
176. Красносільська сільська рада
177. Крикливецька сільська рада
178. Куницька сільська рада
179. Павлівська сільська рада
180. Савчинська сільська рада
181. Соколівська сільська рада
182. Тернівська сільська рада
183. Шарапанівська сільська рада
184.    Липовецька районна рада
185.    Липовецька міська рада
186.    Турбівська селищна рада
187. Брицька сільська рада
188. Вахнівська сільська рада
189. Вербівська сільська рада
190. Війтовецька сільська рада
191. Зозівська сільська рада
192. Костянтинівська сільська рада
193.    Росошанська сільська ОТГ
194. Сиваковецька сільська рада
195. Славнянська сільська рада
196.    Староприлуцька сільська ОТГ
197. Щасливська сільська рада
198.    Літинська районна рада
199.    Літинська селищна рада
200. Багриновецька сільська рада
201. Громадська сільська рада
202. Дашковецька сільська рада
203. Кулизька сільська рада
204. Микулинецька сільська рада
205. Осолинська сільська рада
206. Соснівська сільська рада
207. Уладівська сільська рада
208.    Могилів-Подільська района рада
209.    Вендичанська селищна рада
210. Бронницька сільська рада
211. Грушанська сільська рада
212. Озаринецька сільська рада
213. Сугаківська сільська рада
214. Тропівська сільська рада
215.    Мурованокуриловецька районна рада
216.    Мурованокуриловецька селищна рада
217. Бахтинська сільська рада
218. Вербовецька сільська рада
219. Вищеольчедаївська сільська рада
220. Галайковецька сільська рада
221. Дерешівська сільська рада
222. Долинянська сільська рада
223. Жванська сільська рада
224. Конищівська сільська рада
225. Котюжанівська сільська рада
226. Курашовецька сільська рада
227. Лучинецька сільська рада
228. Лучинчицька сільська рада
229. Михайловецька сільська рада
230. Наддністрянська сільська рада
231. Немерченська сільська рада
232. Обухівська сільська рада
233. Петриманська сільська рада
234. Плосківська сільська рада
235. Попелюхівська сільська рада
236. Рівненська сільська рада
237. Роздолівська сільська рада
238. Снітківська сільська рада
239. Степанківська сільська рада
240.    Немирівська районна рада
241.    Немирівська міська ОТГ
242.    Брацлавська селищна ОТГ
243. Бондурівська сільська рада
244. Бугаківська сільська рада
245. Великобушинська сільська рада
246. Вишковецька сільська рада
247. Воробіївська сільська рада
248. Гриненківська сільська рада
249. Зарудинецька сільська рада
250. Зяньковецька сільська рада
251. Криковецька сільська рада
252.    Мельниківська сільська ОТГ
253. Муховецька сільська рада
254. Новоселівська сільська рада
255.    Райгородська сільська ОТГ
256. Рачківська (Кіровська) сільська рада
257. Рубанська сільська рада
258. Сокілецька сільська рада
259.    Ситковецька селищна ОТГ
260. Чуківська сільська рада
261.    Оратівська районна рада
262.    Оратівська селищна ОТГ
263. Балабанівська сільська рада
264. Великоростівська сільська рада
265. Животівська сільська рада
266. Зарудянська сільська рада
267. Кожанська сільська рада
268. Кошланівська сільська рада
269. Лопатинська сільська рада
270. Медівська сільська рада
271. Новоживотівська сільська рада
272. Оратівська сільська рада
273. Осичнянська сільська рада
274. Підвисоцька сільська рада
275. Скальська сільська рада
276. Скоморошківська сільська рада
277. Сологубівська сільська рада
278. Стрижаківська сільська рада
279. Фронтівська сільська рада
280. Чагівська сільська рада
281. Чернявська сільська рада
282. Юшковецька сільська рада
283. Яблуновицька сільська рада
284. Якимівська сільська рада
285.    Піщанська районна рада
286.    Піщанська селищна рада
287.    Рудницька селищна рада
288. Болганська сільська рада
289. Городищенська сільська рада
290. Грабарівська сільська рада
291. Дмитрашківська сільська рада
292. Кукулівська сільська рада
293. Миролюбівська сільська рада
294. Рудницька сільська рада
295. Ставківська сільська рада
296.    Студенянська сільська ОТГ
297. Трибусівська сільська рада
298. Чорноминська сільська рада
299. Яворівська сільська рада
300.    Погребищенська районна рада
301.    Погребищенська міська рада
302. Адамівська сільська рада
303. Андрушівська сільська рада
304. Бабинецька сільська рада
305. Білашківська сільська рада
306. Борщагівська сільська рада
307. Гопчицька сільська рада
308. Дзюньківська сільська рада
309. Довгалівська сільська рада
310. Збаржівська сільська рада
311. Левківська сільська рада
312. Мончинська сільська рада
313. Морозівська сільська рада
314. Надроссянська сільська рада
315. Новофастівська сільська рада
316. Очеретнянська сільська рада
317. Павлівська сільська рада
318. Педосівська сільська рада
319. Плисківська сільська рада
320. Розкопанська сільська рада
321. Саражинецька сільська рада
322. Сніжнянська сільська рада
323. Спичинецька сільська рада
324. Станилівська сільська рада
325. Старостинецька сільська рада
326. Черемошненська сільська рада
327. Ширмівська сільська рада
328.    Теплицька районна рада
329.    Теплицька селищна рада
330. Брідоцька сільська рада
331. Великомочульська сільська рада
332. Комарівська сільська рада
333. Побірська сільська рада
334. Пологівська сільська рада
335. Сашанська сільська рада
336. Соболівська сільська рада
337. Степанівська сільська рада
338. Шиманівська сільська рада
339.    Тиврівська районна рада
340.    Гніванська міська ОТГ
341.    Сутисківська селищна рада
342.    Тиврівська селищна рада
343. Ворошилівська сільська рада
344. Гришовецька сільська рада
345. Дзвониська сільська рада
346. Довгополівська сільська рада
347. Жахнівська сільська рада
348. Колюхівська сільська рада
349. Марківська сільська рада
350. Новоміська сільська рада
351. Пилявська сільська рада
352. Рахно-Полівська сільська рада
353. Селищенська сільська рада
354. Строїнецька сільська рада
355. Тростянецька сільська рада
356. Уяринецька сільська рада
357. Шершнівська сільська рада
358.    Томашпільська районна рада
359.    Томашпільська селищна ОТГ
360.    Вапнярська селищна ОТГ
361. Антонівська сільська рада
362. Великорусавська сільська рада
363. Вербівська сільська рада
364. Вилянська сільська рада
365. Височанська сільська рада
366. Гнатківська сільська рада
367. Жолоб’янська сільська рада
368. Кислицька сільська рада
369. Комаргородська сільська рада
370. Липівська сільська рада
371. Марківська сільська рада
372. Олександрівська сільська рада
373. Паланська сільська рада
374. Пеньківська сільська рада
375. Пилипо-Борівська сільська рада
376. Рожнятівська сільська рада
377. Стінянська сільська рада
378. Яланецька сільська рада
379.    Тростянецька районна рада
380.    Ладижинська міська рада
381.    Тростянецька селищна ОТГ
382. Будянська сільська рада
383. Верхівська сільська рада
384. Глибочанська сільська рада
385. Гордіївська сільська рада
386. Ілляшівська сільська рада
387. Капустянська сільська рада
388. Летківська сільська рада
389. Ободівська сільська рада
390. Олександрівська сільська рада
391. Оляницька сільська рада
392. Савинецька сільська рада
393. Торканівська сільська рада
394. Тростянчицька сільська рада
395. Цибулівська сільська рада
396. Четвертинівська сільська рада
397.    Тульчинська районна рада                            
398.    Шпиківська селищна ОТГ
399. Богданівська сільська рада
400. Журавлівська сільська рада
401. Заозерненська сільська рада
402. Кинашівська сільська рада
403. Копіївська сільська рада
404. Крищинецька сільська рада
405. Михайлівська сільська рада
406. Печерська сільська рада
407. Холодівська сільська рада
408. Шуро-Копіївська сільська рада
409.    Хмільницька районна рада
410.    Хмільницька міська ОТГ
411. Березнянська сільська рада
412. Великомитницька сільська рада
413. Великоострожоцька сільська рада
414. Вишеньківська сільська рада
415. Голодьківська сільська рада
416.    Жданівська сільська ОТГ
417. Кривошиївська сільська рада
418. Крижанівська сільська рада
419. Кропивнянська сільська рада
420. Куманівецька сільська рада
421. Кустовецька сільська рада
422. Лелітська сільська рада
423. Лип’ятинська сільська рада
424. Лозівська сільська рада
425. Лознянська сільська рада
426. Маркушівська сільська рада
427. Мар’янівська сільська рада
428. Петриківська сільська рада
429. Порицька сільська рада
430. Пустовійтівська сільська рада
431. Рибчинецька сільська рада
432. Сальницька сільська рада
433. Скаржинецька сільська рада
434. Сулківська сільська рада
435. Сьомаківська сільська рада
436. Терешпільська сільська рада
437. Уланівська сільська рада
438. Широкогребельська сільська рада
439.    Чернівецька районна рада
440.    Чернівецька селищна рада
441.    Бабчинецька сільська ОТГ
442. Березівська сільська рада
443. Білянська сільська рада
444. Борівська сільська рада
445. Володіївецька сільська рада
446. Гонтівська сільська рада
447. Лозівська сільська рада
448. Мазурівська сільська рада
449. Моївська сільська рада
450. Саїнська сільська рада
451. Сокільська сільська рада
452.    Чечельницька районна рада
453.    Чечельницька селищна рада
454. Берізко-Чечельницька сільська рада
455. Білокамінська сільська рада
456. Бондурівська сільська рада
457. Бритавська сільська рада
458. Вербська сільська рада
459. Демівська сільська рада
460. Каташинська сільська рада
461. Куренівська сільська рада
462. Лузька сільська рада
463. Любомирська сільська рада
464. Ольгопільська сільська рада
465. Поповогребельська сільська рада
466. Рогізківська сільська рада
467. Стратіївська сільська рада
468. Тартацька сільська рада
469.    Шаргородська районна рада
470. Голинчинецька сільська рада
471. Джуринська сільська рада
472. Зведенівська сільська рада
473. Івашковецька сільська рада
474. Калитинська сільська рада
475. Козлівська сільська рада
476. Конатковецька сільська рада
477. Копистиринська сільська рада
478. Лозівська сільська рада
479. Михайлівська сільська рада
480. Носиківська сільська рада
481. Перепільчинецька сільська рада
482. Плебанівська сільська рада
483. Рахнівсько-Лісова сільська рада
484. Руданська сільська рада
485. Сапіжанська сільська рада
486. Слободо-Шаргородська сільська рада
487. Стрільницька сільська рада
488. Юліямпільська сільська рада
489.    Ямпільська районна рада
490.    Ямпільська міська рада
491. Бушанська сільська рада
492. Великокісницька сільська рада
493. Гальжбіївська сільська рада
494. Дзигівська сільська рада
495. Довжоцька сільська рада
496. Качківська сільська рада
497. Клембівська сільська рада
498. Петрашівська сільська рада
499. Писарівська сільська рада
500. Порогівська сільська рада
501. Ратуська сільська рада
502. Северинівська сільська рада
503. Слободо-Підлісівська сільська рада
504. Цекинівська сільська рада